ONLİNE BAŞVURU İŞLEM TAKİBİ TEKLİF AL

Fiyat Politikamız

Veri kurtarma konusunda analiz öncesi kesin bir fiyatlandırma yapmak çok zordur.  Problemin türü, çalışma sırasında kullanılan malzeme, yapılacak çalışma için gerekli özel yazılım ve donanımlar, işin zorluk derecesi fiyatı belirleyen en önemli unsurlardır.

Fiyatlandırma Yöntemimiz:

Analiz işlemi sonrasında belirlediğimiz veri kurtarma işlemi ücreti, içeriğin boyutuna veya içerik değerine bağlı değildir.Ücretin belirlenmesinde üç önemli parametre göze alınarak tespit yapılır.

1-Laboratuar ortamında yapılacak çalışmalarda kullanılacak malzemeler ve diğer masraflar; Cihaza uygun mekanik detay parçaların temini ve kullanılacak low level firmware maliyetleri.

2-Yapılacak çalışmanın süresi ve kullanılan insan kaynağı.

3-Problemin türü ve zorluk derecesi;Arızanın Mantıksal veya donanım kaynaklı olması, problem çözümü için kullanılacak donanımlar

Veri Kurtarma Hizmet Ücretleri:

  • Veri kurtarma Analizi ve Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir. Veri kurtarımı yapılamayan durumlarda ücret talep edilmez.
  • Yukarıdaki hizmet ücretlerine  KDV dahil değildir.
  • Tüm data kurtarma hizmetlerimizde taban fiyatımız 500 TL dir .
  • Yapılan analiz sonucunda, tespit edilen net hizmet ücreti yapılacak kurtarma işlemi öncesinde size bildirilir, onayınız sonrası kurtarma işlemi yapılarak datalarınız size teslim edilir.
  • Bazı vakalar da; Ağır hasarlı diskler (Yanmış, Su baskını vb ..) , yanlış yapılan müdahaleler,  RAID yapılar ve veritabanı problemleri gibi durumlarda fiyatlandırma daha yüksek olabilir.