ONLİNE BAŞVURU İŞLEM TAKİBİ TEKLİF AL

Hakkımızda

Biz kimiz?

Tekniknokta , tüm depolama ortamları ve mobil cihazlarda Veri kurtarma, Adli bilişim ve Siber Güvenlik  konularında uzmanlaşmış hizmet veren yüksek teknoloji donanımlı  bir bilişim danışmanlık firmasıdır. 10 yılı aşkın bir süredir hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

En ileri teknolojiye sahibiz ve en son teknolojiye sahip donanımları kullanarak, üst düzey uzmanlıkla birlikte Harici ve dahili Harddiskler, SSD’ler, Mobil Telefonlar ve Tabletler, Sunucular, RAID’ler, Hafıza Kartları, Flash bellekler gibi sürücülerden ve bunların dışında tüm veri depolama ortamlarından veri elde edebiliyoruz, verileri yok edebiliyoruz veya analiz raporlaması yapabiliyoruz.

Bulgularımız, verilerin çoğu zaman kurtarılabilir olduğunu göstermektedir. Bu yüzden asla değerli verilerinizin kurtarılamayacağını düşünmeyin. Devlet Kurumlarının, Özel ve Kamu sektörü bankalarının, Telekom Endüstrilerinin, küçük işletme ve bireylerde dahil olmak üzere, çok yüksek bir başarı oranına ve memnun müşteri listesine sahip, pazar lideriyiz.

Sonuç olarak, müşterilerimizin veri teknolojisi konusunda tüm ihtiyaçlarında , başarılı ve güvende olmalarını sağlayarak en yüksek başarı oranını sunuyoruz. Hizmetlerimiz için birinci sınıf ekipmanlarla iyi donanımlı bir laboratuvara sahibiz.

Servisimiz

Gelişmiş teknoloji, kapsamlı parça envanteri, yılların tecrübesi olan Tekniknokta, tüm sabit disklerden, depolama aygıtlarından, çıkarılabilir ortamlardan ve flash bellek yongaları üzerinde çalışmamızı sağlıyor.Düşen, su veya yangın hasarı, elektrik kesintisi, dosya silme veya yeniden biçimlendirme gibi sorun tiplerinde veri kurtarma konusunda uzmanız.

Veri Kurtarma Çözümlerimiz

 • Sabit Sürücüden Veri Kurtarma: IDE, SCSI, SAS, SSD ve USB, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar, dahili ve harici sabit sürücüler.
 • Sunucular’dan Veri Kurtarma: Windows, Linux, UNIX, Microsoft dosya sunucuları, uygulama sunucuları, web sunucuları, RAID, Ağa Bağlı Depolama ve çok büyük depolama alanı ağ sistemleri.
 • Veritabanı ve Uygulama Kurtarma: SQL Server, Oracle, Access, DBase, FoxPro, MySQL, SAP, MS Office, Exchange, Outlook ve diğerleri.
 • Çıkarılabilir Medya Kurtarma: CompactFlash / Smart Media, USB sürücüler, Flash medya, CD’ler / DVD’ler ve disketler.
 • Elektronik Cihazlar Veri kurtarma: MP3 çalarlar, DVR / PVR, PDA’lar, dijital kameralar, oyun konsolları, ev medya sunucuları ve diğerleri.
 • Mobil veri kurtarma: Bozuk ve Hasarlı ANDROID ve WINDOWS’ cihazlardan veri kurtarma yapabiliyoruz.

Depolama cihazını analizinden sonra, hiçbir ücret ödemeden müşterilerimiz kurtarılma durumları için bir fiyat teklifi alacaklardır.Bu teklif , veri kurtarma maliyetlerini ve verilerin kurtarılmasını tamamlamak için gereken süreyi belirleyecektir. Ücretlerimiz, kurtarma işleminin karmaşıklığı, arızalı depolama aygıtı türü, medyanın fiziksel veya mantıksal/yazılım sorunu ile verilerin tamamen kurtarılması ve yeniden yapılandırılması yeniden birleştirilmesi için gereken zaman ve uzmanlıklar ile belirlenir.

Müşterilerimiz analiz sonuçlarını ve belirtilen fiyatı onayladıktan sonra veriler kurtarılmaya başlanılacaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • Son teknoloji ekipman ve en ileri teknoloji, tecrübeli mühendisleri, Ar-Ge ve tozsuz odamızla birlikte çoğu vakayı kurtarmamızı sağlıyor.
 • Ücretsiz ilk danışma ile hızlı ve kolay müşteri hizmetleri.
 • Veri Garanti Politikası: Kurtarma yoksa Ücrette Yok.
 • Depolama cihazının kapsamlı bir şekilde analizi.

Veri Kaybını Önlemek İçin Güvenlik İpuçları

 • Virüs korumaları ve güvenlik duvarları gibi veri güvenliği için her zaman güncel donanım ve yazılım yardımcı programlarını kullanın.
 • Özellikle sisteminizi yükseltirken her zaman verilerinizi yedekleyin.
 • Her zaman işletim sistemi işleminin bilgisayarı kapat özelliğini kullanarak bilgisayarınızı kapatın.
 • Bilgisayarınızdan sıra dışı seslerin geldiğini duymanız durumunda, daha fazla zarar gelmesini önlemek için hemen kapatın.
 • HDD ve SSD cihazlarınıza dokunurken veya tutarken, statik elektrik yüklerinin oluşmayacağından emin olun.
 • Sürücüler çalışırken sabit ve sabit olmalıdır. Bilgisayarınızı taşımak zorunda kalırsanız önce bilgisayarınızı kapatın sonra taşıma işlemini gerçekleştirin.