ONLİNE BAŞVURU İŞLEM TAKİBİ TEKLİF AL

Hard Disk Veri Kurtarma

Bilgisayarınızdan yanlışlıkla dosya mı sildiniz? Harici diskinizi yere mi düşürdünüz? Önemli dosyalarına ulaşamıyorsunuz..

Sakin olun ve sorumlu davranın. İlk yapmanız gereken şey hiç bir müdahalede bulunmadan bir uzmana danışmak ve profesyonel yardım almak olacaktır. Veri kaybınızı engellemek ve sistemlerinizi yeniden çalışır hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel hizmetlerimizi alabilirsiniz.

Tüm dünyada kabul görmüş Profesyonel cihaz ve yazılımlar ile Veri Kurtarma Hizmetlerini Türkiye de sağlamaktayız.

Genel Olarak Çözüm Sağladığımız Harddisk Sorunları ve Arızaları:

  • Okuyucu Kafa Arızaları
  • Motor Sıkışması Arızaları
  • Elektronik Kontrol Kartı Arızaları
  • Bad Sector Arızaları
  • Firmware Bozulma Arızaları ( ör. Bir çok Seagate 7200.11 disklerinde görülen problemler)
  • Hard Disk Tanınmama sorunu
  • Formatlanmış /Silinmiş Hardiskler

Hard disk, bilgisayardaki kalıcı veri depolama birimidir. Çoğu kullanıcı için hard disk, bir bilgisayarın en önemli ancak en bilinmeyen parçasıdır ve aynı zamanda bilgisayardaki en hassas yapılardan biridir. Kullanıcılar yeterli bilgiye sahip olmadığında veya teknik nedenlerden dolayı hard disk arızasıyla karşılaşabilir. Bu durum ise sizin için önemli veri kayıplarına neden olabilir. Ancak ülkemizde de Tekniknokta laboratuvarlarında kullanılan birçok  hard disk veri kurtarma yöntemleri ile sorununuz çözülebilir.

Önemli verilerinizin bulunduğu Hard Diskiniz de bir sorun oluştuğunda ve verilerinize ulaşamadığınız da bu durum çok can sıkıcı bir hal alabilir. Tekniknokta bu durumlarda profesyonel laboratuvar imkanları ile önemli verilerinizin size geri kazandırılması için gerekli hizmeti vermektedir.

Problemli veya arızalı diski hala kullanmaya çalışmamalı ve üzerinde denemeler yapmamalısınız.Bir çok Bilişim uzmanı, Bilgisayar servisi ve tecrübesiz Data Kurtarma görünümlü servisler arızalı diskler üzerinde yanlış uygulamalar yaparak, problemi geri dönüşü olmayan bir hale getirmektedirler.Bilgileriniz sizin için değerliyse lütfen cihazınızı uzman kişilere teslim ediniz.

Tekniknokta çağrı merkezimizi arıyabilir konu hakkında uzman mühendisimizden yardım alabilir ve isterseniz ücretsiz danışmanlık ve Ücretsiz analiz hizmetinden faydalanabilirsiniz.

En çok  2 gün süren Ücretsiz analiz hizmetimiz ile cihazınızı inceliyor ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

Bilgisayarınızdaki, harici diskinizdeki veya sunucunuzdaki verilerinize ulaşamıyorsanız , birçok problem sınıfında TeknikNokta verilerinize tekrar ulaşmanız için size yardımcı olabilir.

Tekniknokta Veri Kurtarma Laboratuvarları

Tekniknokta laboratuvarları iso 100 standardında tozsuz ve anti-statik materyaller ile oluşturduğumuz çalışma ortamımızdır.Laboratuvarımızda Okuyucu kafa değişimleri, Motor problemleri ve plak değişimleri gibi uzmanlık ve tecrübe gerektiren çalışmalar, konusunda uzman teknik takımımız ile titizlikle yapılabilmektedir.

Laboratuvarımızda aynı zamanda konusunda uzman Elektronik Mühendislerimiz ile elektronik kart onarımları ve hasarlı kontrol kart problem çözümü sağlamaktayız.
Laboratuvarımızda donanımsal imaj alma cihazları ve donanımsal firmware tabanlı onarım teknolojimiz ile profesyonel ve eksiksiz kurtarım çalışmaları yapabilmekteyiz.
Tekniknokta laboratuvarlarında yapılan yüksek maliyetli yatırımların amacı alacağınız veri kurtarma hizmetinin hızlı , güvenilir ve profesyonel olmasını sağlamaktır.