Bilgisayarınızdan yanlışlıkla dosya mı sildiniz? Harici diskinizi yere mi düşürdünüz ve hard disk veri kurtarma yöntemleri mi arıyorsunuz? Önemli dosyalarınıza ulaşamıyorsunuz…

Bu gibi durumlarda tek yapmanız gereken, cihaza hiçbir müdahalede bulunmadan bir uzmana danışmak ve profesyonel yardım almak olacaktır. Veri kaybınızı engellemek ve sistemlerinizi yeniden çalışır hale getirmek için TeknikNokta olarak sunduğumuz profesyonel hard disk veri kurtarma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Tüm dünyada kabul görmüş Profesyonel cihaz ve yazılımlar ile Veri Kurtarma Hizmetlerini Türkiye de sağlamaktayız.

Genel Olarak Çözüm Sağladığımız Hard disk Sorunları ve Arızaları:

  • Okuyucu Kafa Arızaları
  • Motor Sıkışması Arızaları
  • Elektronik Kontrol Kartı Arızaları
  • Bad Sector Arızaları
  • Firmware Bozulma Arızaları (ör. Seagate 7200.11 disklerinde görülen problemler)
  • Hard Disk Tanınmama Sorunu
  • Formatlanmış /Silinmiş Hard Diskler

Önemli verilerinizin bulunduğu Hard Diskiniz de bir sorun oluştuğunda ve verilerinize ulaşamadığınız da bu durum çok can sıkıcı bir hal alabilir. Tekniknokta bu durumlarda profesyonel laboratuvar imkanları ile önemli verilerinizin size geri kazandırılması için gerekli hizmeti vermektedir.

Problemli veya arızalı diski hala kullanmaya çalışmamalı ve üzerinde denemeler yapmamalısınız. Bir çok Bilişim uzmanı, Bilgisayar servisi ve tecrübesiz Data Kurtarma görünümlü servisler arızalı diskler üzerinde yanlış uygulamalar yaparak, problemi geri dönüşü olmayan bir hale getirmektedirler. Bilgileriniz sizin için değerliyse lütfen cihazınızı uzman kişilere teslim ediniz.

Tekniknokta çağrı merkezimizi arayabilir konu hakkında uzman mühendisimizden yardım alabilir ve isterseniz ücretsiz danışmanlık ve Ücretsiz analiz hizmetinden faydalanabilirsiniz.

En çok  2 gün süren Ücretsiz analiz hizmetimiz ile cihazınızı inceliyor ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

Bilgisayarınızdaki, harici diskinizdeki veya sunucunuzdaki verilerinize ulaşamıyorsanız , birçok problem sınıfında TeknikNokta verilerinize tekrar ulaşmanız için size yardımcı olabilir.

 

Tekniknokta Veri Kurtarma Laboratuvarları

TeknikNokta olarak ISO 100 standardında tozsuz ve anti-statik materyaller ile oluşturduğumuz laboratuvarlarımızda hizmet vermekteyiz. Laboratuvarımızda okuyucu kafa arızası, motor problemleri ve plak değişimleri gibi uzmanlık ve tecrübe gerektiren işlemler, alanında uzman teknik ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Laboratuvarımızda aynı zamanda profesyonel elektronik mühendislerimiz aracılığıyla elektronik kartların onarımı ve hasarlı kontrol kart problem çözümü de sağlamaktayız.

Buna ek olarak donanımsal imaj alma cihazları ve donanımsal firmware tabanlı onarım teknolojisi ile laboratuvar ortamında profesyonel ve eksiksiz kurtarma çalışmaları gerçekleşmektedir.

Bu nedenle TeknikNokta olarak bizler, işin kalitesini esas alarak laboratuvarlara yaptığımız yüksek maliyetli yatırımlar ile alacağınız  veri kurtarma hizmetinin hızlı, güvenilir ve profesyonel olmasını amaçlamakta ve böylece müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma prensibimize sadık kalmaktayız.