ONLİNE BAŞVURU İŞLEM TAKİBİ TEKLİF AL

GÜVENLİ VERİ SİLME YAZILIMI

ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN NUMARAMIZDAN VEYA İLETİŞİM FORMUNDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Diskiniz üzerinde yazılımsal olarak sektörel işlemler yaparak güvenilir olarak temizler.

Yazılımımız Sunucular, Dizüstü Bilgisayarları, Masaüstü Bilgisayarlar, Sabit Sürücüler, USB’ler ve diğer herhangi bir depolama aygıtından veri silmek için kolayca kullanılabilen bir tak ve çalıştır yazılımıdır.Silme işlemini adım adım yapmak için aşağıdaki işlemi izleyin veya yardımlı silme işlemi için bizi arayın.

1.Aşama2.Aşama
Yazılımın yüklü olduğu dongle cihazını sabit sürücü silme işleminin gerçekleştirilmesi gereken makineye yerleştirin.
Bu makineyi çalıştırın ve BIOS ayarlarına girin. Bu, makinenizin markasına göre farklılık gösterir.
3.Aşama4.Aşama
BIOS’ta “Boot” sekmesini seçin. Önyükleme sekmesinin Sabit Sürücü Sırası bölümünde, “SmartUkey” seçeneğini görmelisiniz, bunu varsayılan önyükleme sürücüsü olarak seçin. Kaydet ve çık. Yeniden başlatın ve Proİmha dongle’ın bağlı olduğundan emin olun. Proimha şimdi başlatılacak.Proİmha Ana Ekranı göründüğünde, bağlı tüm sürücüler listelenir. Silinmesi gerekenleri seçin, ardından Sil’e tıklayın.
5.Aşama6.Aşama
Silme işlemi seçilen sürücü (ler) de başlayacak ve ilerleme çubuğunu önünde görebilirsiniz.
Tüm silme raporları “Raporlar” sekmesinden toplanabilir ve Proİmha USB dongle veya başka bir USB sürücüye kaydedilebilir.
1.AşamaYazılımın yüklü olduğu dongle cihazını sabit sürücü silme işleminin gerçekleştirilmesi gereken makineye yerleştirin.
2.AşamaBu makineyi çalıştırın ve BIOS ayarlarına girin. Bu, makinenizin markasına göre farklılık gösterir.
3.AşamaBIOS’ta “Boot” sekmesini seçin. Önyükleme sekmesinin Sabit Sürücü Sırası bölümünde, “SmartUkey” seçeneğini görmelisiniz, bunu varsayılan önyükleme sürücüsü olarak seçin. Kaydet ve çık. Yeniden başlatın ve Proİmha dongle’ın bağlı olduğundan emin olun. Proimha şimdi başlatılacak.
4.AşamaProİmha Ana Ekranı göründüğünde, bağlı tüm sürücüler listelenir. Silinmesi gerekenleri seçin, ardından Sil’e tıklayın.
5.AşamaSilme işlemi seçilen sürücü (ler) de başlayacak ve ilerleme çubuğunu önünde görebilirsiniz.
6.AşamaTüm silme raporları “Raporlar” sekmesinden toplanabilir ve Proİmha USB dongle veya başka bir USB sürücüye kaydedilebilir.