veri imha sirketi veri imha

 

Kurumunuzda bulunan Hard Disk, SSD disk, Yedekleme Kaseti vb. riskli bilgilerin bulunduğu veri depolama cihazları için sertifikalı ve güvenli imha hizmeti veriyoruz.

Aşağıdaki cihaz ve medyalar için Veri İmha/Güvenli Veri Silme  Servisi vermekteyiz:

 

  • Hard Disk, SSD Diskler, SAS Sunucu diskleri
  • Yedekleme kasetleri
  • CD/DVD ler
  • USB Flash Sürücüler

Medya Güvenli Silme Yöntemi:

Özel bir şifreleme metodu ile medyanız içerisindeki her bir sektöre özel kombinasyonlar ile veri  yazılarak silinir bu işlem seçilen yönteme göre  tekrarlanır. Bu yöntem ile veri kurtarma yazılımları ile veriler tekrar geri getirilemez haldedir.

 

Fiziksel Medya İmha Yöntemi:

Bu metot ile medyalarınız özel kırma cihazları ile tekrar kullanılamaz hale getirilir. Yöntem sonrasında medya kesinlikle tekrar kullanılamaz durumda olacaktır.

Başvuru için aşağıdaki formu doldurun veya müşteri temsilcimizle iletişim kurun. Detaylı çalışma örneğimize aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Örnek Çalışmamız : Tıklayınız

 Başvuru Adımları :

 Adım 1.Aşağıdaki form vasıtası ile bize imha edilmesini/güvenli silinmesini  istediğiniz cihaz, iletişim bilgileriniz,  disk bilgilerinizi, adetlerini ve diğer detayları bildiriniz.

 Adım 2.Formunuz bize ulaştıktan sonra, medyalarınızın imhası veya güvenli silinmesi için uygulama yöntemleri belirlenir ve fiyat teklifi sunulur.

 Adım 3.Verileriniz güvenilir bir şekilde silinir veya imha edilir, işlem sonunda size detaylı bilgi içeren bir rapor sunulur.

 

Talep Formu

 

    Veri İmha Talep Formu