Sık Sorulan Sorular

Veri kurtarma fiyatları konusunda analiz öncesi kesin bir değerlendirme yapmak çok zordur.Problemin türü, yapılacak çalışma sırasında kullanılan malzeme, gerekli özel yazılım ve donanımlar, işin zorluk derecesi, fiyatı belirleyen en önemli unsurlardır.

Dilerseniz fiyat politikamızın bulunduğu tüm detayları içeren sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Arızalı yada veri kurtarma işlemi yapılacak hard disklerinizi iletişim sayfamızda bulunan adrese kendiniz getirebilir yada kargo ile gönderim yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderimlerde online başvuru yapabilirsiniz, korunaklı bir paket/kutu ile gönderim yapmanız yeterli olacaktır.

  • Sabit Sürücüden Veri Kurtarma: IDE, SCSI, SAS, SSD ve USB, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar, dahili ve harici sabit sürücüler.
  • Sunucular’dan Veri Kurtarma: Windows, Linux, UNIX, Microsoft dosya sunucuları, uygulama sunucuları, web sunucuları, RAID, Ağa Bağlı Depolama ve çok büyük depolama alanı ağ sistemleri.
  • Veritabanı ve Uygulama Kurtarma: SQL Server, Oracle, Access, DBase, FoxPro, MySQL, SAP, MS Office, Exchange, Outlook ve diğerleri.
  • Çıkarılabilir Medya Kurtarma: CompactFlash / Smart Media, USB sürücüler, Flash medya, CD’ler / DVD’ler ve disketler.
  • Elektronik Cihazlar Veri kurtarma: MP3 çalarlar, DVR / PVR, PDA’lar, dijital kameralar, oyun konsolları, ev medya sunucuları ve diğerleri.
  • Mobil veri kurtarma: Bozuk ve Hasarlı ANDROID ve WINDOWS’ cihazlardan veri kurtarma yapabiliyoruz.

Diskiniz veya cihazınız bize ulaştığında analiz çalışmamız hemen başlıyor ve genellikle 24 saat içerisinde tamamlanıyor, sonrasında sizin onayınızla yapılan çalışmalar ortalama 2-3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Express hizmet seçeneğimiz de bulunmaktadır.

Bazı vakalarda sunucu , raid, fiziksel hafıza kartı problemleri gibi işlem süresi daha uzun olabilmektedir.

Sayfa İçeriği